Back to the top

Do pobrania

Do pobrania

Prowadzisz samodzielnie warsztaty lub chciałbyś się czegoś nowego nauczyć? Sprawdź nasze materiały!

Poniżej możesz znaleźć materiały, z których sami często korzystamy na szkoleniach i którymi chętnie się dzielimy, bo to nie jest wiedza tajemna 🙂 Zachęcamy do pobierania i co najważniejsze do korzystania!

Design Thinking jest metodologią pracy o charakterze badawczo-twórczym, która daje narzędzia do poznania osób i ich aktualnych potrzeb w pogłębiony sposób. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o co chodzi w tej metodzie – pobierz naszego ebooka.

Jak przeprowadzić burzę mózgów, która będzie efektywna i nie zmieni się w chaos? Generowaniu pomysłów na rozwiązanie wyzwań, z którymi zmaga się Twój zespół nie jest zadaniem łatwym. Dlatego przychodzimy z pomocą!

Chcesz przygotować personę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Mamy coś dla Ciebie! Przygotowaliśmy kompletny szablon persony. W pobranym pliku znajdziesz przykładową personę oraz z instrukcjami, które pomogą Ci przygotować personę dla Twojego produktu lub usługi.

W trakcie tego webinarium przedstawimy Ci 3 historie, które pokazują, jak zastosowanie procesu Design Thinking może być źródłem znaczących zmian w konkretnych firmach. Niezależnie od tego, chcesz rozwijać produkt, usługę, czy poprawiać procesy biznesowe. Zapraszamy do oglądania!

Mapa empatii to proste, wizualne narzędzie, które pomaga w lepszym zrozumieniu perspektywy klientów lub użytkowników końcowych. Pozwala szybko określić ich potrzeby, cele, postawy i zachowania. Wykorzystywana jest zwykle na początku procesu projektowego, żeby trochę “zbliżyć” się do klienta

Jak przeprowadzić wywiad, który będzie miał realny wpływ na Twój biznes? Sprawdź nasz krótki przewodnik ze wskazówkami, jak się do tego przygotować.

  • 2 x 4 godziny
  • max 12 uczestników

20 proc. wiedzy i 80 proc. konkretnych narzędzi i technik pracy, wywodzących się ze sprawdzonej metody Service Design.

Odezwij się do nas!

Chcesz poznać Design Thinking i użyć tej metody do stworzenia innowacji, wzmocnienia kreatywności swojego zespołu, lub wsparcia ich zaangażowania i motywacji w usprawnianie działalności firmy? Masz jakieś pytania odnośnie naszej oferty? Daj znać!

Email: biuro@hshs.pl
Tel: +48 503 133 328

    Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA. Zastosowanie mają
    Polityka prywatności i warunki korzystania z usług Google.

    © design by Morf Studio Barbara Janczak