Back to the top

Do pobrania

Do pobrania

Prowadzisz samodzielnie warsztaty lub chciałbyś się czegoś nowego nauczyć? Sprawdź nasze materiały!

Poniżej możesz znaleźć materiały, z których sami często korzystamy na szkoleniach i którymi chętnie się dzielimy, bo to nie jest wiedza tajemna 🙂 Zachęcamy do pobierania i co najważniejsze do korzystania!

Design Thinking jest metodologią pracy o charakterze badawczo-twórczym, która daje narzędzia do poznania osób i ich aktualnych potrzeb w pogłębiony sposób. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o co chodzi w tej metodzie – pobierz naszego ebooka.

Jak przeprowadzić burzę mózgów, która będzie efektywna i nie zmieni się w chaos? Generowaniu pomysłów na rozwiązanie wyzwań, z którymi zmaga się Twój zespół nie jest zadaniem łatwym. Dlatego przychodzimy z pomocą!

Jak przeprowadzić wywiad, który będzie miał realny wpływ na Twój biznes? Sprawdź nasz krótki przewodnik ze wskazówkami, jak się do tego przygotować.

W trakcie tego webinarium przedstawimy Ci 3 historie, które pokazują, jak zastosowanie procesu Design Thinking może być źródłem znaczących zmian w konkretnych firmach. Niezależnie od tego, chcesz rozwijać produkt, usługę, czy poprawiać procesy biznesowe. Zapraszamy do oglądania!

  • 2 x 4 godziny
  • max 12 uczestników

20 proc. wiedzy i 80 proc. konkretnych narzędzi i technik pracy, wywodzących się ze sprawdzonej metody Service Design.

  • 4 godziny
  • max 10 uczestników

Zbuduj kreatywny mindset i poznaj konkretne techniki pracy sprzyjające generowaniu dobrych pomysłów. Przydadzą się i w pracy, i w życiu prywatnym.

Odezwij się do nas!

Chcesz poznać Design Thinking i użyć tej metody do stworzenia innowacji, wzmocnienia kreatywności swojego zespołu, lub wsparcia ich zaangażowania i motywacji w usprawnianie działalności firmy? Masz jakieś pytania odnośnie naszej oferty? Daj znać!

Email: biuro@hshs.pl
Tel: +48 503 133 328

    Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA. Zastosowanie mają
    Polityka prywatności i warunki korzystania z usług Google.

    © design by Morf Studio Barbara Janczak