Back to the top

Praktyczne warsztaty on-line

Kreatywność dla liderów

Szkolenie on-line o tym, jak sprawić  żeby w Twoim zespole powstawało więcej dobrych pomysłów i wszyscy byli bardziej zapaleni do ich realizacji.

12 godzin interaktywnych szkoleń on-line lub stacjonarnie:
termin do ustalenia

certyfikat udziału w szkoleniu

autorski e-book “Przewodnik dla moderatora procesów kreatywnych” w cenie szkolenia

komplet materiałów ze szkolenia

30 minut  indywidualnych
konsultacji (jako follow-up szkolenia)

kameralna grupa 12 osób

Cena: 990 zł netto

Kiedyś myślano, że kreatywność to magia. Potem, że to zdolność wyjątkowych jednostek. Dzisiaj wiele firm wie, jak planować i prowadzić współpracę zespołową, aby wykorzystać potencjał kreatywny każdej osoby zaangażowanej w prace. Dołącz do nich i dowiedz się jak sprawić, żeby zespoły miały więcej dobrych pomysłów.

Czy masz czasem wrażenie, że Twoi współpracownicy nie mają inicjatywy? Że nie mają dobrych pomysłów? Że nie zapalają się do ich realizacji? Że tylko czekają na „zlecenie bardzo konkretnych zadań”?

Jeśli chciałbyś to zmienić, to poznaj realne procesy i narzędzia wspierania kreatywnej współpracy zespołowej! Używając tych narzędzi wysyłasz konkretny sygnał, że wspierasz oddolną inicjatywę i zaczynasz świadomie kształtować kulturę innowacyjności!

 • ludzie na szkoleniu design thinking - hearts&heads

Naucz się projektować i prowadzić procesy kreatywne, aby każda minuta pracy Twojego zespołu była inwestycją w innowacyjność i skuteczność rozwiązań!

Ramowy plan szkolenia i tematyka
 • Model procesu kreatywnego
 • Dwa typy myślenia i ich rola w kreatywności
 • Warunki dobrej inspiracji
 • Ideacja i jej charakterystyka
 • Burza mózgów typu stanfordzkiego, jako podstawa ideacji
 • Najważniejsze psychologiczne pułapki twórczego myślenia i współdziałania
 • Zasada „ilość przechodzi w jakość” – jej rola i zasadność w zespołowych procesach kreatywnych
 • Matryca „now-how-wow” jako narzędzie analizy i selekcji
 • Prototypowanie jako wsparcie procesu – czym jest, jak robić i czy warto
Co zyskasz
 • Zdobędziesz wiedzę o tych aspektach psychologii kreatywności, które są najbardziej przekładalne na praktykę
 • Zrozumiesz najważniejsze zasady rządzące procesem kreatywnym
 • Będziesz w stanie zaprojektować i przeprowadzić proces kreatywny dla siebie i dla grupy osób współpracujących z Tobą
 • Poznasz i będziesz umieć zastosować 6 konkretnych narzędzi pracy zespołowej przydatnych w procesie kreatywnym
 • E-book – gotowy skrypt, który pomoże Ci zastosować proponowane rozwiązania w Twojej organizacji
 • Prezentacja – gotowe slajdy, dzięki którym lepiej wytłumaczysz pewne koncepcje swojemu zespołowi
 • Praktyczne doświadczenie zespołowej pracy kreatywnej (zajęcia są warsztatowe, a w ich trakcie stosujesz i testujesz konkretne narzędzia)
 • Konsultacje – możliwość przedyskutowania wdrożenia omawianych narzędzi w Twojej organizacji
 • Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu z moderowania zespołowych spotkań kreatywnych

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeśli jesteś managerem lub team leaderem, który chciałby jeszcze mocniej wspierać swoje zespoły w kreatywności i innowacyjności, to szkolenie jest dla Ciebie. Stosując metody proponowane podczas szkolenia będziesz świadomie wpływał na kulturę pracy i współpracy czyniąc ją bardziej kreatywną i innowacyjną. To szkolenie wniesie do Twojej pracy także nowe narzędzia twórczego współdziałania z innymi.

Jak to będzie wyglądało?

> Szkolenie zostało podzielone na 3 spotkania warsztatowe on-line

> Termin szkolenia do ustalenia

> Będziemy je prowadzić przy użyciu ZOOMa (wystarczy kliknąć w link, który do Ciebie prześlemy, i dołączasz do naszego „pokoju”)

> Spotkania są interaktywne - będziesz dyskutował z trenerami i pozostałymi uczestnikami, dlatego będzie Ci potrzebny sprawny mikrofon i kamera

> Na zakończenie dostaniesz od nas e-booka, który jest gotowym skryptem prowadzenia zespołowych procesów kreatywnych

> Wystawimy także certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia

> Bezpłatne 30 min. indywidualnej konsultacji z trenerem po szkoleniu

Opinie uczestników naszych warsztatów

testimonial-avatar

Byłam zaskoczona jak dobre to były warsztaty! Najbardziej podobały mi się cenne uwagi dotyczące zarządzania grupą i radzenia sobie z różnymi sytuacjami podczas moderacji warsztatów.Kinga

5 out of 5

testimonial-avatar

Dzięki warsztatowi czuje się dobrze przygotowany do prowadzenia procesów kreatywnych z zespołami, z którymi pracuję na co dzień. W jasny i ciekawy sposób poznałem narzędzia, dzięki którym wiem jak uwolnić potencjał i zaangażować współpracowników w poszukiwanie innowacji. Bardzo przystępna okazała się również forma online całości. Udział w warsztacie był świetnym pomysłem.Piotr Sołowij

testimonial-avatar

Warsztaty zdecydowanie polecam każdemu - nieważne na jakim poziomie kreatywności jesteś. Ze szkolenia wyniesiesz umiejętność tworzenia/wymyślania dobrych pomysłów oraz otrzymasz wiedzę jak ustrukturyzować ten proces w grupie, dzięki czemu praca zespołu stanie się bardziej efektywna.Anna Kulma

testimonial-avatar

Polecam warsztaty gdyż wyzwalają kreatywność, są szansą wymiany doświadczeń. Dla mnie osobiście ważny był cykl burzy mózgów i analiza poszczególnych faz. Dzięki warsztatowej pracy i wspaniałej grupie udało mi się wychwycić błędy w swoim myśleniu o procesie działania grupowego i roli moderatora, za co z góry dziekujęKasia

Prowadzący

Seweryn Rudnicki - hearts&heads

Seweryn Rudnicki, PhD – naukowiec, design researcher i facylitor procesów kreatywnych. Naukową wiedzę o kreatywności i innowacyjności wykorzystuje w pracy z klientami biznesowymi, których interesują rozwiązania problemów, a nie buzzwordy. Stały pracownik AGH w Krakowie. Współzałożyciel teamu Hearts&Heads, które pomaga wdrażać user-centered design i techniki kreatywności do biznesu. Pracował m.in. dla takich klientów jak Motorola Solutions, Hitachi, HSBC, ABB, AON, PZU, PGNiG, Union Investment, Brainly, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Krakowski Park Technologiczny i wielu innych.

lukasz-blog

Łukasz Maźnica – Ekonomista, trener Design Thinking, badacz doświadczeń użytkowników z 5-letnim doświadczeniem w badaniach jakościowych i ilościowych. Jako mentor i doradca współpracuje z firmami, administracją publiczną i organizacjami pozarządowymi. Jako wykładowca współpracuje z AGH w Krakowie, gdzie prowadzi zajęcia z Design Thinking. Jako ekspert zewnętrzny realizował projekty na zlecenie i we współpracy m.in. z: Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ, Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej, czy Małopolskim Instytutem Kultury.

Naucz się projektować i prowadzić procesy kreatywne, aby każda minuta pracy Twojego zespołu była inwestycją w innowacyjność i skuteczność rozwiązań!

Odezwij się do nas!

Chcesz poznać metody wspierania kreatywności w organizacji? A może chciałbyś, żebyśmy poprowadzili proces kreatywny w Twojej firmie? Masz jakieś pytania? Daj znać!

Email: biuro@hshs.pl
Tel: +48 503 133 328

  Ta strona jest chroniona zabezpieczeniem reCAPTCHA. Zastosowanie mają
  Polityka prywatności i warunki korzystania z usług Google.

  © design by Morf Studio Barbara Janczak