0uczestników
0godziny

sprint kreatywny podczas eventu integracyjnego

0trenerów
0wygenerowanych pomysłów

praca na personach

Zespół Żabka Future postawił przed nam nie lada wyzwanie - warsztaty kreatywne dla prawie 200 osób. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego przyjęliśmy to wyzwanie, a efekty pracy pozytywnie nas zaskoczyły!

Warsztaty zostały przeprowadzone podczas eventu integracyjnego organizowanego dla pracowników Żabka Future*.

Celem warsztatów – oprócz wspomnianej wcześniej integracji – było również wspólne wypracowanie pomysłów na rozwój firmy w perspektywie 2030 r. Całość wydarzenia rozpoczęła się od tzw. Power Speech’a. Seweryn Rudnicki wprowadzał cały zespół w tematykę kreatywności i innowacyjności. 

Następnie uczestnicy zostali podzieleni na 3 zespoły. Dwa zespoły przechodziły przez kreatywny sprint z nastawieniem na wygenerowanie jak największej liczby pomysłów, natomiast jeden zespół mocniej skupiał się na etapie prototypowania.

 

____

*Żabka Future –  zespół, który odpowiada za wyszukiwanie i tworzenie oraz rozwój biznesów oraz narzędzi technologicznych i systemowych dla przyszłości.

Warto dodać, że każdy z zespołów pracował na wcześniej przygotowanych personach – w tym przypadku byli franczyzobiorcy sieci. Zadaniem zespołów było wymyślenie pomysłów i rozwiązań, które będą odpowiadały na wyzwania konkretnych person. Dodatkowo jeden zespół miał przeznaczony czas na stworzenie prototypów lo-fi z materiałów biurowych. Trzeba przyznać, że uczestnicy wykazali się niezłą kreatywnością 😉  

W trakcie kreatywnego sprintu powstało 6000 pomysłów, zapisano 200 konkretnych fiszek projektowych oraz zbudowano kilkadziesiąt prototypów. A to wszystko udało się osiągnąć podczas 3-godzinnego warsztatu.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak by warsztaty były dopasowane do Twoich potrzeb. Zobacz naszą aktualną ofertę szkoleń: https://hshs.pl/szkolenia/ 

W skrócie

6000 pomysłów, 200 konkretnych fiszek projektowych oraz kilkadziesiąt prototypów. A to wszystko udało się osiągnąć podczas 3-godzinnego sprintu kreatywnego dla Żabka Future.